İller Bankası'ndan kredi kullanılacak İller Bankası'ndan kredi kullanılacak

Karadeniz Ereğli’nin sevilen simalarından Tuğrul Yıldız, yaşlılığa bağlı rahatsızlıkları nedeniyle tedavi gördüğü Kdz. Ereğli Devlet Hastanesi’nde dün akşam saatlerinde hayatını kaybetti.

İlçenin en eski fotoğrafçılarından olan merhum Tuğrul Yıldız için, bugün öğle namazını müteakip Bozhane Camii’nde cenaze töreni düzenlendi.

Cenaze törenine; Kdz. Ereğli Belediye Başkan Yardımcıları Haluk Okur, Tayyar Mendeş, AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanı İbrahim Sezer, Kdz. Ereğli Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Cevdet Civelek, Yazıcıoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı İlhan Yazıcıoğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri İhsan ve İsmet Yazıcıoğlu, Zonguldak önceki dönem milletvekillerinden Faruk Çaturoğlu, Kdz. Ereğli önceki belediye başkanlarından Murat Sesli, siyasiler, iş insanları, sivil toplum örgütlerinin temsilcileri ve kalabalık bir cemaat topluluğu katıldı.

Merhum Tuğrul Yıldız’ın cenazesi; alınan helallik, kılınan cenaze namazı ve yapılan duanın ardından Alaplı ilçesindeki şehir mezarlığında toprağa verildi.

Olay67 ailesi ve Yazıcıoğlu Şirketler Grubu olarak, merhum Tuğrul Yıldız’a Allah’tan rahmet; kederli ailesi ile yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.

yıldız2

yıldız3

yıldız4

yıldız5

yıldız6