Zonguldak’ın Çaycuma ilçesinde, Furkan S.’nin cinsel istismarına maruz kaldıktan sonra ölen 2 yaşındaki Nisanur bebeğin mezar taşını görenler gözyaşı döküyor.

Sanko Holding, Kurban Bayramı'nı kutladı Sanko Holding, Kurban Bayramı'nı kutladı

İlçeye bağlı İstasyon Mahallesi’nde iki yıl önce 18 Mayıs günü meydana gelen olayda; F.S. ile tanışan M.Ö. isimli kadın, geceyi F.S. ile birlikte geçirdi.

Ertesi gün anne M.Ö., yanına 8 yaşındaki kızını alarak markete gitti. İddiaya göre; bu sırada evde 2 yaşındaki kızları Nisanur Ö. ise telefondan video izlerken F.S. küçük kıza nitelikli cinsel saldırıda bulundu. Küçük kız bayılınca, F.S. kendine gelmesi için başını defalarca duvara vurdu.

Doktor kontrolü sonrasında F.S. tarafından kızın nitelikli cinsel saldırıya uğradığı ortaya çıkınca tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Olaydan sonra cenazesi ilçe protokolü tarafından kaldırılan küçük Nisanur, kimsesizlerin de defnedildiği Yenişehir Mezarlığı’na defnedildi.

Türkiye’nin konuştuğu olayın ardından hayırseverler tarafından yaptırılan Nisanur Ö.’nün mezar taşına "Ve herkese hak ettiği karşılığın verileceği hesap günü mutlaka gelecektir. Nur içinde uyu cennet kokulu yavrum" sözleri yazıldı.

Kaynak: iha