Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde hizmet veren Yazıcıoğlu Şirketler Grubu'nun Yönetim Kurulu Başkan Vekili İrfan Yazıcıoğlu, esnaf ve iş insanlarına yönelik ziyaretlerini bugün Alaplı ilçesinde sürdürdü.

Yazıcıoğlu, bugün ilk olarak Özerler A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Tarık Yazıcı ile Ziya Yazıcı'yı ziyaret etti. Ziyarette, Muğla iline bağlı Bodrum ilçesinde inşaat sektöründe hizmet veren Sabri Aytaş ile Ümit Çetin de hazır bulundu.

Yazıcıoğlu, daha sonra Sevim Orman Ürünleri tesislerini ziyaret ederek, firmanın Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Sevim ve Genel Müdür Faruk Efe ile görüştü. Sevim, Yazıcıoğlu'na, orman ürünlerinden yaptıkları yat, bungalov ev ve diğer ürünler hakkında bilgi verdi.

Berat Kandilimiz mübarek olsun Berat Kandilimiz mübarek olsun

Sevim Orman Ürünleri'nin ardından Alaplı Ticaret ve Sanayi Odası'na (TSO) geçen Yazıcıoğlu, burada Recep Ocak'tan boşalan Oda Başkanlığına getirilen Selçuk Oktay'a 'hayırlı olsun' diyerek, çalışmalarında üstün başarılar diledi.

TSO'nun ardından, çok sayıda ülkeye ihracat yaparak Alaplı'nın ve ülkenin gururu olan firmalardan biri olan Birlik Makina'ya geçen Yazıcıoğlu, burada da firmanın Yönetim Kurulu Başkanı Aydın Semerci'den çalışmaları hakkında bilgi aldı. Semerci ile birlikte Birlik Makina tesislerini gezen Yazıcıoğlu, çalışanlara kolaylıklar diledi. Birlik Makina ile gurur duyduklarını ifade eden Yazıcıoğlu, Aydın Semerci'ye başarılı çalışmalarının devam etmesi temennisinde bulundu.

Birlik Makina'dan sonra Erçal Fındık Fabrikası'nı ziyaret eden Yazıcıoğlu, burada firmanın Yönetim Kurulu Üyesi Ali Erçal ile bir süre görüştü. Yazıcıoğlu, Alaplı ziyaretini Şen Ziraat Limited Şirketi sahibi Mustafa Şen'e yaptığı ziyaret ile sonlandırdı.

Yazıcıoğlu'nun ziyaretlerinde genel ekonomi, ithalat, ihracat ve yaklaşan yerel seçimler üzerine istişarelerde bulunuldu. 

yazıcı2

sevim-1

sevim2

sevim3

sevim4

sevim5

tso

tso2

semerci

semerci2

semerci3

semerci4

erçal

erçal2

şen

şen2

şen3

Editör: Haber Merkezi