AK Parti’den Zonguldak Milletvekili aday adayı olan iş insanı Ömer Yazıcıoğlu, adayların açıklanmasıyla birlikte listeye giren isimleri tebrik ederek, başarı dileğinde bulundu.

Ömer Yazıcıoğlu; seçim sürecinde Milletvekili adayları ve tüm teşkilat mensuplarıyla el ele vererek, birlik ve beraberlik içerisinde çalışacaklarını ifade etti.

AK Parti Zonguldak Milletvekili adaylarının belirlenmesinin ardından ilk olarak partisinin Kdz. Ereğli İlçe Teşkilatını ziyaret ederek, 2. Sıra Milletvekili adayı Saffet Bozkurt’u tebrik edip başarı dileğinde bulunan Ömer Yazıcıoğlu daha sonra Zonguldak Merkez Seçim Koordinasyon Merkezi’ni de ziyaret ederek 1. Sıra adayı Muammer Avcı’ya adaylığının hayırlı olması temennisinde bulundu.

Ömer Yazıcıoğlu; hem Kdz. Ereğli İlçe Teşkilatı hem de Zonguldak Merkez Seçim Koordinasyon Merkezi ziyaretlerinde, seçim süreci ve sonrasında yapılacak çalışmalarda elinden geleni yapmaya hazır olduğunu ifade etti.

ömer5-1

Ömer Yazıcıoğlu, yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve parti büyüklerimizin değerlendirmeleri sonucu Zonguldak Milletvekili adaylarımız Sayın Muammer Avcı, Sayın Saffet Bozkurt, Sayın Ahmet Çolakoğlu, Sayın Nejdet Tıskaoğlu ve Sayın Dilek Kaya olarak belirlendi. Değerli Milletvekili adaylarımızı tebrik ediyor, ilimize ve ülkemize hizmet yolunda başarılar diliyorum. Bu güne kadar olduğu gibi seçim sürecinde ve sonrasında da ilk günkü aşkla Milletvekili adaylarımızla, Milletvekillerimizle, Belediye Başkanlarımızla, İl, İlçe ve Belde Teşkilatlarımızla, Mahalle ve Köy Temsilcilerimizle, Üyelerimiz ve partimize gönül veren vatandaşlarımızla ilk günkü azim ve kararlılığımızla çalışmaya devam edeceğimizden kimsenin şüphesi olmasın.”

Editör: Haber Merkezi