Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde hizmet veren Yazıcıoğlu Şirketler Grubu'nun Yönetim Kurulu Başkanvekili İrfan Yazıcıoğlu, ilçede hizmet veren esnaf ve iş insanlarına yönelik ziyaretlerini bugün de sürdürdü.

Yazıcıoğlu, bugün sırasıyla Baydanlar Mobilya sahibi İsmail Baydan'ı, Bayram Center sahibi Eyüp Bayram'ı, Adakoğlu İnşaat'ın sahibi Selami Adakoğlu'nu, Heybem Market Müdürü Gökhan Öztürk'ü, Mondi Home Karadeniz Ereğli Bayii Mutlu Ergin'i, Yılmaz Madencilik'in sahibi Cengiz Yılmaz'ı ve Latifoğlu Turizm sahibi Reşat Latif'i ziyaret etti.

Ziyaretlerde büyük bir ilgiyle karşılanan Yazıcıoğlu, fırsat buldukça ilçede hizmet veren esnaf ve iş insanlarını ziyaret ederek istişarelerde bulunmaya çalıştığını söyledi. Yazıcıoğlu, ayrıca, ziyaret ettiği esnaf ve iş insanlarından hizmet verdikleri sektörlere ilişkin bilgi aldı.

Yazıcıoğlu'nun ilçede yaptığı ziyaretleri takip ettiklerini ve takdirle karşıladıklarını ifade eden firma sahipleri, kendilerini de ziyaret ettiği için teşekkür ettiler.

Ziyaretlerde esnaf ve iş insanlarının hizmet verdikleri sektörler üzerine istişarelerde bulunulurken, ekonomik ve siyasi gelişmeler üzerine de görüş alışverişinde bulunuldu. 

baydan2

baydan3

bayram-3

bayram2-3

bayram3-3

adakoğlu

adakoğlu2

adakoğlu3

adakoğlu4

heybem

heybem2

mondi-2

Resmi Gazete'de yayımlandı Resmi Gazete'de yayımlandı

mondi2-2

mondi3

yılmaz

yılmaz2

yılmaz3

yılmaz4

latif

latif2

Editör: Haber Merkezi