Ereğli’de, patlama sonrası yükselen buhar korkuttu! Ereğli’de, patlama sonrası yükselen buhar korkuttu!

Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde hizmet veren Yazıcıoğlu Şirketler Grubu, yayımladığı bir mesaj ile bölge halkının ve tüm İslam Alemi'nin Kurban Bayramı'nı kutladı.

Yazıcıoğlu Şirketler Grubu'nun mesajı şöyle:

Sevgi, kardeşlik, hoşgörü ve yardımlaşma duygularının tazelenmesine vesile olan bayramlar, geçmiş ile gelecek arasında güçlü bir bağdır.

Milletimizi manevi iklimiyle saran, ortak bir ruhla kaynaştıran ve kucaklaştıran bir Kurban Bayramı'nı daha hep birlikte karşılamanın mutluluğu ve heyecanı içindeyiz.

Kurban Bayramı; cömertliğin, rahmetin ve bereketin bol olduğu, milletin birbirine her zamankinden daha fazla kenetlendiği ve gönül birliği oluşturduğu dini bayramlarımızdandır. Bayram, herkesin birbirini sevgi ve samimiyetle bir kez daha kucaklaması için bir fırsat görülmeli ve iyi değerlendirilmelidir.

Bu duygu ve düşüncelerle; tüm İslam âleminin mübarek Kurban Bayramını en içten dileklerimizle kutluyor, bu güzel bayram coşkusunun kardeşliğimizi daha da güçlendirmesini, hem aziz milletimiz hem de tüm insanlık için barışa, huzura ve refaha vesile olmasını diliyor, sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz.

İlhan YAZICIOĞLU - Yönetim Kurulu Başkanı
İrfan YAZICIOĞLU - Yönetim Kurulu Başkan Vekili
İhsan YAZICIOĞLU - Yönetim Kurulu Üyesi
Mustafa İslam YAZICIOĞLU - Yönetim Kurulu Üyesi
İsmet YAZICIOĞLU - Yönetim Kurulu Üyesi

Yazıcıoğlu Şirketler Kurban Bayramı

Editör: Haber Merkezi