Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde, Mimarlık Ofisi açıldı.

Kdz. Ereğlili Şevket Mert Yüksel tarafından açılan “Salkıoğlu Mimarlık-Proje Yönetimi” ofisinin açılışına; AK Parti Zonguldak Milletvekili Saffet Bozkurt, Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, Kdz. Ereğli Kadın Gücü Kooperatifi Başkanı Neriman Posbıyık, Yazıcıoğlu Şirketler Grubu Başkanvekili İrfan Yazıcıoğlu, Siyasi Partilerin İlçe Başkanları, Oda ve Dernek Başkanları ve yöneticileri ile kalabalık bir davetli topluluğu katıldı.

Açılış öncesinde bir konuşma yapan Şevket Mert Yüksel; açılışa katılanlara teşekkür ederek, üniversiteyi bitirdikten sonra çok sayıda ulusal ve uluslararası firmada görev yaptığını, bundan sonra da başta Kdz. Ereğli olmak üzere bölge halkına hizmet verecek olmanın onurunu, gururunu ve mutluluğunu yaşadığını söyledi.

AK Parti Zonguldak Milletvekili Saffet Bozkurt, açılışta yaptığı konuşmasında, Yüksel ailesine ‘hayırlı olsun’ diyerek, Şevket Mert Yüksel’in ilçeye güzel mimari eserler kazandırmasını temenni etti.

Nazikar Çömeten vefat etti Nazikar Çömeten vefat etti

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık da konuşmasında, Yüksel ailesiyle uzun yıllardır görüştüklerini ifade ederek, Şevket Mert Yüksel’den övgüyle söz edip, başarılı çalışmalara imza atacağına inandığını söyledi.

Yapılan konuşmalar ve duanın ardından “Salkıoğlu Mimarlık-Proje Yönetimi” ofisinin açılışı gerçekleştirildi.

salkıoğlu2

salkıoğlu3