Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde hizmet veren Yazıcıoğlu Şirketler Grubu'nun Yönetim Kurulu Başkanı İlhan Yazıcıoğlu ile Yönetim Kurulu Başkanvekili İrfan Yazıcıoğlu, ilçedeki esnaf ve iş insanlarına yönelik ziyaretlerini sürdürüyorlar.

İlhan ve İrfan Yazıcıoğlu, bugün, ilçede inşaat ve hazır tüketim sektöründe hizmet veren Falım Pide-İnşaat firmasının sahibi Ayhan Günaydın'ı ziyaret ettiler. Ziyarette; Günay'ın hizmet verdiği gıda ve inşaat sektörlerinin yanı sıra genel ekonomi ve siyasi gelişmeler üzerine görüş alışverişinde bulunuldu. Günaydın, ziyaretlerinden dolayı İlhan ve İrfan Yazıcıoğlu'na teşekkür ederken; Yazıcıoğlu kardeşler de misafirperverliğinden dolayı Günaydın'a teşekküp edip, işlerinde kolaylıklar dilediler.

İrfan Yazıcıoğlu daha sonra Kışla Sanayi Sitesi'nde hizmet veren Emir Makine firmasının sahibi Ali Akgül'ü ziyaret etti. Ziyaretinden dolayı İrfan Yazıcıoğlu'na teşekkür eden Ali Akgül, makine imalatı ve iş makineleri tamiratı üzerine hizmet verdiğini söyledi. Akgül'e başarı dileğinde bulunan Yazıcıoğlu, ayrıca kendisini misafir ettiği için de teşekkür etti.

Kdz. Ereğli sahilinde hummalı çalışma Kdz. Ereğli sahilinde hummalı çalışma

İrfan Yazıcıoğlu, günün son ziyaretini Aytaç Oto'nun sahibi Selahattin Aytaç'a gerçekleştirdi. Ziyarette, ticaret hayatı ve siyasi gelişmeler üzerine istişarelerde bulunuldu. Ziyaret, karşılıklı iyi dilek ve temennilerin ardından sona erdi.

falım2

emir makine

emir makine2

aytaç oto

aytaç oto2

Editör: Haber Merkezi