Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi (ZBEÜ) Rektörü Prof. Dr. İsmail Hakkı Özölçer, Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı (BAKKA) yönetim kurulu toplantısı için Zonguldak’a gelen Bartın Valisi Dr. Nurtaç Arslan ve Karabük Valisi Mustafa Yavuz ile Zonguldak Valisi Osman Hacıbektaşoğlu’nu Üniversitede ağırladı. Ziyarette Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Şenol Hakan Kutoğlu, Prof. Dr. Bekir Hakan Bakkal, Prof. Dr. Servet Karasu, Genel Sekreter Prof. Dr. Zehra Safi Öz, BAKKA Genel Sekreteri Dr. Lutfi Altunsu, Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanları ve İl Protokol Üyeleri de yer aldı.

Vali Arslan, Vali Yavuz, Vali Hacıbektaşoğlu ve Rektör Özölçer; Üniversitenin Farabi Kampüsünde, BAKKA ile ZBEÜ arasındaki iş birliği neticesinde kurulan Siber Vatan Yetkinlik Merkezini ziyaret etti. Merkezde yer alan öğrencilerle yaptıkları çalışmalar hakkında bir süre sohbet eden Valiler, öğrencilere çalışmalarında başarılar diledi.

Trafik, durma noktasına geldi Trafik, durma noktasına geldi

Konukevinde devam eden ziyaret esnasında Rektör Özölçer, Vali Arslan, Vali Yavuz ile Vali Hacıbektaşoğlu’na ZBEÜ’de gerçekleştirilen faaliyetler ve hayata geçirmeyi planladıkları projeler hakkında bilgi verdi.

Rektör Özölçer, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken; Vali Arslan, Vali Yavuz ve Vali Hacıbektaşoğlu da Rektör Özölçer’e misafirperverliğinden dolayı teşekkür etti.

Valiler Ziyaret2

Kaynak: iha