Kdz. Ereğli sahilinde hummalı çalışma Kdz. Ereğli sahilinde hummalı çalışma

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kdz. Ereğli Belediye Başkan Aday Adayı Harun Kaçmaz, Kdz. Ereğli Gazeteciler Derneği’ni ziyaret etti. Dernek Başkanı Şafak Erel, 2. Başkan Vedat Kılıç, Genel Sekreter Haydar Yağız ve Mali Sekreter İlknur Turt tarafından karşılanan Kaçmaz, gazetecilere partisinin kendisini aday gösterip belediye başkanı seçilmesi durumunda hayata geçireceği projeleri anlattı.

Kdz. Ereğli’ye son 10 yılda bir şey yapılmadığı eleştirisini getiren Kaçmaz, belediye başkanlığına neden talip olduğunu açıkladı. Kendisinin gemi inşa yüksek mühendisi olduğunu belirten Kaçmaz, ilçede hayata geçirmek istediği bir çok proje için Avrupa Birliği fonlarından destek alacaklarını söyledi. Kaçmaz, Kdz. Ereğli’de Göztepe, Kaletepe, Kestaneci Tepe ve Aktaş Tepesi arasında teleferik projesi düşündüğünü belirterek, ilçenin trafik sorununun ise yeni otoparklar ve raylı sistem ile çözüme kavuşabileceğini belirtti. Kaçmaz ayrıca hem genel merkezin, hem milletvekillerinin hemde örgütün bu dönem farklı bir havada olduğunu ve değişimden yana olacağını gördüğünü ifade etti.

Kdz. Ereğli Gazeteciler Derneği Başkanı Şafak Erel, ziyaret için Kaçmaz’a teşekkür ederek, adaylık yolunda kendisine başarılar diledi.

Editör: Haber Merkezi