Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde hizmet veren Yazıcıoğlu Şirketler Grubu'nun Yönetim Kurulu Başkanı İlhan Yazıcıoğlu, Yönetim Kurulu Başkanvekili İrfan Yazıcıoğlu ile birlikte ilçede hizmet veren esnaf, sanayici ve iş insanlarına yönelik ziyaretlerini sürdürüyor.

İlhan ve İrfan Yazıcıoğlu, bugün de Çemsan Çelik Servis Merkezi ile Oretec Mineral Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi'ni ziyaret etti.

İlk olarak Çemsan Çelik Servis Merkezi'ni ziyaret eden İlhan ve İrfan Yazıcıoğlu, firma sahipleri Tümay ve Serdar Bakkaloğlu'ndan sektör hakkında bilgi aldılar. Ziyarette, çeşitli sektörler, genel ekonomi ve siyasi gelişmeler üzerine de istişarelerde bulunuldu.

Tümay ve Serdar Bakkaloğlu, ziyaretlerinden dolayı İlhan ve İrfan Yazıcıoğlu'na teşekkür ederken; Yazıcıoğlu kardeşlerde yakın ilgi ve misafirperverliklerinden dolayı firma sahiplerine teşekkür ederek, işlerinde başarı dileğinde bulundular.

Posbıyık: "Erdemir'deki hazine arazileri peşkeş çekiliyor" Posbıyık: "Erdemir'deki hazine arazileri peşkeş çekiliyor"

Yazıcıoğlu kardeşler, günün ikinci ziyaretini ise Oretec Mineral Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi'ne gerçekleştirdiler. Burada firma yöneticisi Mikail Görgün ile bir süre görüşen İlhan ve İrfan Yazıcıoğlu, tesiste yapılan işlemler hakkında bilgi aldılar. Kendilerini misafir ettiği için Görgün'e teşekkür eden Yazıcıoğlu kardeşlere, Görgün de ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

çemsan2

çemsan3

çemsan4

oretec

oretec2

Editör: Haber Merkezi