Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde, polis ekipleri tarafından sokağa çıkma kısıtlamasında gerçekleştirilen operasyonda 1 kişiye 'kumar oynanması için yer ve imkan sağlanmasından', 13 kişiye ise 'kumar oynamak ve sosyal mesafeye uymamaktan' cezai işlem uygulandı.

Olay 01.00 sularında Müftü Mahallesi Şehit Ömer Halisdemir Bulvarında bir ofiste meydana geldi.

Alınan bilgilere göre; Zonguldak Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin düzenledikleri operasyonda kumar oynandığı tespit edildi. Yapılan operasyonda söz konusu yerde kumar oynadığı tespit edilen işyeri sahibi Ö. F. B (58) halkında "Kumar Oynanması için Yer ve İmkan Sağlamak" suçundan adli işlem yapılırken; Covid-19 Tedbirlerine Aykırılıktan cezai işlem uygulandı. Ayrıca Ö. F. B (58), S. K (42), S. A (34), H. Ç (36), C. Ş (40), K. A (60), C. B (46), N.B (48), M. D (44), S. T (40), H. S. (23), A. K (44), A. B (38) iş yeri içerisindeki toplam 13 şahsa TCK 195 (bulaşıcı hastalıklarla ilgili tedbirlere uymama) adli işlem ve kabahatler kanununa göre idari işlem uygulandı.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Artık haberler cebinize gelecek!

Olay67 Haber Portalı, Android'den sonra artık iOS için de mevcut...

Son dakika haberlerini, Android uygulaması ve App Store üzerinden indireceğiniz uygulama ile cebinize anlık ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

IOS İçin

https://apps.apple.com/us/app/olay67-haber/id1536681417

Android İçin

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.androidfabrikasi.olay67

Editör: Haber Merkezi