Halk toplantıları başlıyor Halk toplantıları başlıyor

İş insanı ve siyasetçi Mehmet Fatih Çakır; kızı Semiha Çakır’ın Mustafa Ayas ile hayatını birleştirdiği düğün merasimine katılanlara yönelik ‘teşekkür’ mesajı yayımladı.

Mesaj şöyle:
“Çocuklarımız büyüdü ve bir aile kurdu. Evlatlarımızın mutlu gününde bizi yalnız bırakmayan Sayın Bakanımız Faruk Özlü’ye, Vali Yardımcısı Sayın İsmail Çorumluoğlu’na, milletvekillerimiz Muammer Avcı’ya, Ahmet Çolakoğlu’na, AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları MKYK Üyemiz Dilek Kaya’ya, il başkanlarımıza, il-ilçe ve belde belediye başkanlarımıza, önceki dönem milletvekillerimize, ilçe başkanlarımıza, Zonguldak’ımızın-Ereğli’mizin ve Alaplı’mızın değerli tüm protokol üyelerine, İl Genel Meclisi Başkan ve İl Genel Meclis üyelerine, sevgili muhtarımıza, iş ve siyaset camiasının değerli isimlerine, her biri birbirinden kıymetli davetliler ile sevgili akraba ve dostlarımıza, basın mensuplarımıza teşekkürlerimizi sunarım.

Sevgili çocuklarımız aile oldu. En içten mutluluk dileklerinizi ilettiniz ve bu sevinci bizimle paylaştınız. Katılmanız, düğünümüze ayrı anlam kattı.

Yüze Allah, bizi birbirimize bağlayan güçlü dostluk ve akrabalık zincirini kaybettirmesin inşallah. Sevginizi gösterip bu mutlu günümüze geldiğiniz için teşekkürlerimi bir kez daha ifade ediyorum.”

Editör: Haber Merkezi