Zonguldak’ın en çok takip edilen haber siteleri arasında yer alan Kdz. Ereğli merkezli www.olay67.com, 7’nci yayın yılına girdi.

Kurtuluşun 104. yıl dönümünü törenle kutladı Kurtuluşun 104. yıl dönümünü törenle kutladı

Yayın hayatına başladığı 6 Kasım 2017’den bu yana kendini sürekli geliştiren Olay67 Haber Portalı, gelişen teknolojiye ayak uydurarak her platformda en kısa sürede yerini almaya özen gösteriyor. Başta sosyal medya olmak üzere bazı dijital uygulamalar üzerinden de okurlarıyla buluşan Olay67, kısa sürede bölgenin en çok takip edilen haber siteleri arasına girdi.

İmtiyaz Sahipliğini ve Genel Yayın Yönetmenliğini İsmet Yazıcıoğlu’nun, Sorumlu Yazı İşleri Müdürlüğünü Ömer Yazıcıoğlu’nun, Haber Müdürlüğünü Recep Akkaya'nın, Muhabirliğini Talha Yazıcıoğlu ve Emine Yazıcıoğlu’nun, Reklam Müdürlüğünü de Ali Yazıcıoğlu'nun yaptığı Olay67 Haber Portalı; dünya genelinde oldukça geniş bir kullanım ağına sahip 'Bundle' uygulamasına katılarak uluslararası alanda da okuyucuların takibine girmeyi başardı. Bununla da yetinmeyen Olay67, Android ve IOS uygulaması ile fark yaratarak 7. yılında da tarafsız, objektif ve ilkeli yayın anlayışı ile 6 yıl içinde kazandığı tecrübe ve birikimle bölge halkına en doğru haberi en hızlı bir şekilde ulaştırma çabası içinde olacak.

Olay67 Haber Portalı İmtiyaz Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni İsmet Yazıcıoğlu, yaptığı açıklamada, yeni yayın yılına girmenin mutluluğunu tüm okurlarıyla paylaştıklarını ifade ederek; “6 Kasım 2017 tarihinde yayın hayatına başlattığımız Olay67 Haber Portalı, bugün itibariyle 6’ncı yayın yılını doldurdu. Geride bıraktığımız 6 yıllık süre zarfında sürekli olarak gelişen teknolojiye ayak uyduran Olay67 Haber Portalı; çalışma arkadaşlarımın özverili gayretleri, değerli yazarlarımızın katkıları ve en önemlisi siz kıymetli okurlarımızın ve takipçilerimizin destekleriyle kısa sürede bölgemizin en çok takip edilen haber siteleri arasında yerini aldı. Bununla yetinmeyen Olay67, gerek Türkiye gerekse dünya genelindeki sıralamalarda elde ettiği başarı ile de farkını ortaya koydu.

6 yıldır olduğu gibi bundan sonra da yayın politikasından ödün vermeyecek olan Olay67; doğru, tarafsız ve objektif yayıncılık anlayışıyla önümüzdeki süreçte de aynı azim ve kararlılıkla siz değerli okurlarımıza doğru haberi en kısa sürede ulaştırmaya devam edecektir.

Olay67’nin kuruluşundan bu yana bizlere kıymetli desteklerini esirgemeyen Yazıcıoğlu Şirketler Grubu Onursal Başkanımız Sayın İsmail Yazıcıoğlu’na, Grubumuzun Yönetim Kurulu Başkanı Sayın İlhan Yazıcıoğlu’na, Grubumuzun Yönetim Kurulu Üyeleri Sayın İrfan, İhsan ve İslam Yazıcıoğlu’na, tüm Olay67 ekibine, geçmişte ekibimizde yer alan dostlarımıza, yazarlarımıza ve takipçilerimize en kalbi duygularımla teşekkür ediyorum” dedi.

Editör: Haber Merkezi