Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde hizmet veren Yazıcıoğlu Şirketler Grubu'nun Yönetim Kurulu Başkanvekili İrfan Yazıcıoğlu, ilçede çeşitli sektörlerde hizmet veren esnaf ve iş insanlarına yönelik bir süre önce başlattığı ziyaretlerini tam gaz sürdürüyor.

İrfan Yazıcıoğlu, bugün de sırasıyla Petlas Kdz. Ereğli Bayii İsmail Taşdelen'i, Tahiroğlu Bileme, Oto Kuaför ve Alım-Satım firmasının sahibi Metin Gül'ü, Gül Orman Ürünleri firmasının sahipleri Selahattin ve Emrah Gül'ü, Titiz Oto'nun sahibi Adnan Tanrıkulu'nu, Frenpar firmasının sahibi Tuncay Gazitepe'yi ve Gündoğdu Isı Sistemleri firmasının sahibi Kenan Gündoğdu'yu ziyaret etti.

Ziyaretlerde ilgiyle karşılanan İrfan Yazıcıoğlu, bu tür ziyaretlerin esnaf ve iş insanları için önemli olduğunu ifade etti. Fırsat buldukça ziyaretlerini sürdüreceğini ifade eden Yazıcıoğlu, kendisini ilgiyle karşılayıp en güzel şekilde misafir eden esnaf ve iş insanlarına teşekkür etti.

Yazıcıoğlu'nun ziyaretinden duydukları memnuniyetleri dile getiren esnaf ve iş insanları da kendisini yakından takip ettiklerini belirterek, ticaret erbaplarına yönelik ziyaretlerini olumlu bulduklarını ifade ettiler.

Yazıcıoğlu'nun ziyaretlerinde, esnaf ve iş insanlarının hizmet verdikleri sektörler ile genel ekonomik ve siyasi gelişmeler üzerine görüş alışverişinde bulunuldu.

petlas2

tahiroğlu

tahiroğlu3

tahiroğlu2

tahiroğlu4

çamsan

çamsan2

çamsan3

çamsan4

tanrıkulu-1

tanrıkulu2

lassa

Nurcan Demirtaş vefat etti Nurcan Demirtaş vefat etti

lassa2

kenan

kenan2

kenan3

Editör: Haber Merkezi