KDZ. EREĞLİ'DE VEFAT EDENLER:

1- Süleymanbeyler Köyü Hacıuslu Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Kamyoncu Esnafı Nazım Candan’ın Torunu; Elif  ve Nazım Candan’ın Ablaları; Samet Candan, Vahdet Candan ve Kdz. Ereğli Belediyesi Personeli Eyüp Okumuş’un Yeğenleri; Ayten Candan ve Kamyoncu Esnafı Yılmaz Candan’ın Kızları Enise CANDAN vefat etti.

Merhumenin Cenazesi Bugün Cuma Namazına Müteakip Süleymanbeyler Köyü Hacıuslu Mahallesinde Kılınacak Cenaze Namazının Ardından Köy Mezarlığında Toprağa Verilecek. 

2- Belen Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Sait Kumru ve Merhume Ayşe Kumru’nun Kızları; Süleyman Yıldız’ın Eşi Nuriye YILDIZ vefat etti.

Merhumenin Cenazesi Bugün Cuma Namazına Müteakip Belen Camiinde Kılınacak Cenaze Namazının Ardından Belen Aile Mezarlığında Toprağa Verilecek.

3- Kdz. Ereğli sakinlerinden; Merhum Hacı Hafız Halit Tezcan’ın Torunu; Hacer Tezcan’ın Kızı, Kdz. Ereğli Belediyesi Çalışanlarından Fatma Tezcan, Nejla Sevim ve Selma Toprak’ın Yeğenleri Sevil DANIŞMAZ vefat etti.

Merhumenin Cenazesi Bugün İkindi Namazına Mütakip Süleymaniye Camiinde Kılınacak Cenaze Namazının Ardından Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecek.

Olay67 ailesi ve Yazıcıoğlu Şirketler Grubu olarak, hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet; kederli aileleri ile yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.

Editör: Haber Merkezi