KDZ. EREĞLİ'DE VEFAT EDENLER:

1- Sabiha Erel’in eşi, Sinem ve Erdem Erel’in babaları, Sinan Torum’un kayınpederi, derin ve Alya’nın dedesi, Erdemir'den emekli Erol Erel vefat etti.

Belediye Başkanları, Milletvekili Avcı'yı ziyaret etti Belediye Başkanları, Milletvekili Avcı'yı ziyaret etti

Merhumun cenazesi bugün Öğle Namazına müteakip Bozhane Camii'nde Cenaze Namazı kılındıktan sonra Kestaneci Mahallesi Mezarlığında toprağa verilecek.

2- Ayşe Koşi, Adnan Aksu, Ayhan Aksu, Aysel Aksu, Ali Aksu ve Adil Aksu’nun Babaları, Aysel Aksu ve Tülin Aksu’nun kayınpederleri, Kepez Mahallesi sakinlerinden Recep Aksu vefat etti.

Merhumun cenazesi bugün Öğle Namazına müteakip Zonguldak Ayvatlar Mahallesi Berevlek Köyü Mezarlığında toprağa verilecek.

3- Bağlık Mahallesi sakinlerinden Merhume Müzeyyen Davulcu’nun eşi, Vergi Dairesi Personeli Tuncay Davulcu, Songül, Emine ve Nur’un babaları, Şahinder, Muhterem ve Bekir’in kayınpederi, Samet, Yasemin, Selver, Kadircan, Metehan, Dilara, Yusuf, İsmail ve Liya’nın dedeleri, Hacı Ahmet Davulcu vefat etti.

Merhumun Cenazesi bugün Öğle Namazına müteakip Bağlık Camii'nde Cenaze Namazı kılındıktan sonra Belen Yeni Şehir Mezarlığında toprağa verilecek.

Olay67 ailesi ve Yazıcıoğlu Şirketler Grubu olarak, hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet; kederli aileleri ile yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.

Editör: Haber Merkezi