İsviçre Memleketçi Sanayici ve İş Adamları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı, İsviçre Türk Toplumu Denetleme Kurulu Başkanı Zonguldaklı Orhan İskender, Karadeniz Ereğli’de hizmet veren Yazıcıoğlu Şirketler Grubu’nun Yönetim Kurulu Başkanı İlhan Yazıcıoğlu ve Yönetim Kurulu Başkanvekili İrfan Yazıcıoğlu ile birlikte Peugeot ve Opel Karadeniz Ereğli Bayii Aysa Otomotiv’i ziyaret etti. Aysa Otomotiv Ortağı Muhammet Aydın, konuklarını Ereğli-Alaplı üzerinde bulunan galerideki ofisinde ağırladı. Ziyarette, genel ekonomi ve otomotiv sektörü üzerine istişarelerde bulunuldu.

Konuklarına ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden Aydın, bayisi oldukları markaların sıfır araçlarını sattıklarını, bunun yanı sıra ikinci el araç alım-satımı, servis ve akaryakıt hizmeti verdiklerini ifade ederek; 68 kişiyi istihdam ettiklerini söyledi. Aydın, profesyonel bir ekip ile bölge halkına hizmetin en iyisini vermeye çalıştıklarını belirtti.

Avcı: "TTK özelleşmeyecek, büyümeye devam edecek" Avcı: "TTK özelleşmeyecek, büyümeye devam edecek"

Muhammet Aydın’ın yaptığı çalışmalarla gurur duyduklarını ifade eden İskender ve Yazıcıoğlu kardeşler, genç girişimciye bundan sonraki ticaret hayatında başarı dileğinde bulundular.

Ziyaret, Aydın’ın konuklarına galeriyi gezdirmesinin ardından sona erdi.

aysa2

aysa3

Editör: Haber Merkezi