Muhtar adayı Yaman, Yazıcıoğlu'nu ziyaret etti Muhtar adayı Yaman, Yazıcıoğlu'nu ziyaret etti

Rusya'dan aldığı yükü İzmir'e taşıdığı sırada, Karadeniz Ereğli'de meydana gelen kuvvetli fırtınada mendireğe çarparak batan Kafkametler isimli geminin güverte ustası Tamer Özer'in cansız bedeni, arama çalışmalarının 5'inci gününde dalgıçlar tarafından bulundu. Otopsi işlemlerinin ardından ailesi tarafından teslim alınan Özer için, bugün öğle namazını müteakiben Bozhane Camii'nde tören düzenlendi.
Törene; Özer'in ailesi ve yakınlarını yanı sıra Zonguldak Valisi Osman Hacıbektaşoğlu, Kdz. Ereğli Kaymakamı Mehmet Yapıcı, Zonguldak Milletvekilleri Eylem Ertuğrul, Saffet Bozkurt, Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, ERDEMİR Genel Müdürü Aşkın Peker, iş insanları, sivil toplum örgütlerinin temsilcileri ve kalabalık bir cemaat topluluğu katıldı. Öğle namazını müteakip kılınan cenaze namazının ardından Tamer Özer'in cenazesi, şehir mezarlığında toprağa verildi.

Olay67 ailesi ve Yazıcıoğlu Şirketler Grubu olarak merhuma Allah'tan rahmet, kederli ailesi ile yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.

özer

özer2

özer3

özer7

Editör: Haber Merkezi