Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde hizmet veren Yazıcıoğlu Şirketler Grubu'nun Yönetim Kurulu Başkanvekili İrfan Yazıcıoğlu, ilçede çeşitli sektörlerle hizmet veren esnaf ve iş insanlarına ziyaretlerini sürdürüyor.

Yazıcıoğlu, bugün sırasıyla Timtek Yapı Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Sertan Yalçın'ı, Ereğli Gross Market sahibi Kemal Güney'i, Efe Enerji firmasının sahibi Nihat Dönmez'i, Çivicioğlu Makina firmasının sahibi Mehmet Çivici'yi, İder Mobilya sahipleri İsmail ve Onur Türk'ü, Türkler İnşaat firmasının sahibi Ahmet Türk'ü ve Ereğli Kavak Yapı firmasının sahibi Kubilay Kavak'ı ziyaret etti.

Ziyaretlerde yakın ilgiyle karşılanan Yazıcıoğlu, fırsat buldukça ilçede hizmet veren ticaret erbaplarını ziyaret etmeye çalıştığını söyledi. Bu tür ziyaretlerin önemine vurgu yapan Yazıcıoğlu, ziyaretlerine devam edeceğini ifade etti.

Yazıcıoğlu'nun ilçede yaptığı ziyaretleri takip ettiklerini ifade eden firma sahipleri de kendilerini de ziyaret ettiği için teşekkür ettiler.

Ziyaretlerde esnaf ve iş insanlarının hizmet verdikleri sektörler üzerine istişarelerde bulunulurken, ekonomik ve siyasi gelişmeler üzerine de görüş alışverişinde bulunuldu. 

sertan2-1

gros

gros2

efe

Madencilerin afet müdahale tecrübeleri değerlendirildi Madencilerin afet müdahale tecrübeleri değerlendirildi

efe2

çivici

çivici2

ider

ider2

türkler

türkler2

bien

bien2

Editör: Haber Merkezi