Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) 2023 Teşkilat Buluşması; Ankara/Beştepe Millet Kongre ve Kültür Merkezi'nde, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımı ve ev sahipliğiyle gerçekleşti.

Gençlere olan ilgisini dile getirip, yaptığı konuşmasıyla yol gösteren Cumhurbaşkanı Erdoğan, alanlarında başarı gösteren gençlere plaket takdim etti. 

Geleceğe ümitle bakıp, gençlerin bilinçli ve donanımlı bir şekilde yetişmesi için gecesini gündüzüne katan, canla başla çalışan, gönül dünyalarını dolduracak manevi bir iklim sunmak için kapsamlı çalışmalarla hedeflere ulaşmak ve bu yolda gayret gösteren Sezer Şener liderliğindeki TÜGVA Zonguldak Temsilciliği; Çalışan Gençlik Koordinatörlüğü ödülünü Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan aldı.

Programda, Cumhurbaşkanı Erdoğan, gençler için yapılacak her güzel çalışmaya destek vereceğini dile getirdi.

TÜGVA İl Temsilcisi Sezer Şener; "Bu ödülü hak edişimizde tüm gönüldaşlarımızın emeği olup, Adem Şahin kardeşimizin yönetimindeki Çalışan Gençlik Koordinatörlüğü ekibimizi de tebrik ediyorum. Ödülü Cumhurbaşkanımızdan almamız bizi ayrıca sevindirdi. Bundan sonraki süreçte, arkadaşlarımızla, Zonguldak gençliği için hedeflerimize ulaşabilmek adına daha da azimli ve gayretli olacağız. Elimizdeki yerel ve genel imkanları, fırsatları en iyi şekilde değerlendirip, ilimize ve bu gençlerimize daha da faydalı olacağız. Bizlere bu imkânları sunan TÜGVA Genel Merkezimize şükranlarımızı arz ediyoruz" dedi.

Seçim takvimi, 1 Ocak'ta başlayacak Seçim takvimi, 1 Ocak'ta başlayacak

TÜGVA