Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde hizmet veren Yazıcıoğlu Şirketler Grubu'nun Yönetim Kurulu Başkan Vekili İrfan Yazıcıoğlu, ilçede hizmet veren esnaf ve iş insanlarına yönelik ziyaretlerini bugün de sürdürdü.

İş insanı İrfan Yazıcıoğlu, bugün S.S. Erbirlik Karayolu Yük Taşıma Kooperatifi Başkanı Seçkin Turhan ile Başkan Yardımcısı Necmi Bahar'ı ziyaret etti. Ziyarette, iş insanı Mustafa Likoğlu da hazır bulundu.

Ziyaretinden dolayı Yazıcıoğlu'na teşekkür eden Turhan, Kooperatifin 275 üyesi bulunduğunu söyledi. Kooperatif binasını satın aldıklarını ifade eden Turhan, üyelerinin tüm ihtiyaçlarını ilçedeki esnaflardan gidermeye özen gösterdiklerini ifade etti.

Turhan ve Bahar'a misafirperverliklerinden dolayı teşekkür eden Yazıcıoğlu da işlerinde kolaylıklar diledi ve ilçe esnafını gözetmelerinden dolayı da tebrik etti.

Belediyenin bayramlaşma programı yoğun ilgi gördü Belediyenin bayramlaşma programı yoğun ilgi gördü

Yazıcıoğlu, ilçede bugün hizmet vermeye başlayan Masal Pastanesi işletmecileri Serap-Murat Güçlümen çiftine ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulunarak, bereketli kazanç temennisinde bulundu. Güçlümen çifti de ziyaretinden dolayı Yazıcıoğlu’na teşekkür ettiler.

İş insanı İrfan Yazıcıoğlu daha sonra Tüylüoğlu İnşaat firmasının sahibi İbrahim Tüylüoğlu’nu ziyaret etti. Ziyarette, inşaat sektörü üzerine istişarelerde bulunuldu.

Yazıcıoğlu, günün son ziyaretini Auto Kıng firması sahibi Onur Acar’a gerçekleştirdi. Ziyarette, 2. El araç piyasası üzerine görüş alışverişinde bulunuldu.

Seçkin2

Pastane

Pasmtane

Tüylüoğlu

Auto2

Auto

Editör: Haber Merkezi