Merkezi Ankara’da bulunan ve ülke genelinde iş dünyasına yönelik en çok şubeli sivil toplum kuruluşu olan Memleketçi Sanayici ve İşadamları Derneği'nin yöneticileri bir araya geldi.

Memleketçi Sanayici ve İş Adamları Derneği (MİSİAD) Genel Başkanı Feridun Öncel, İsviçre MİSİAD Başkanı Orhan İskender, Avrasya, Avrupa ve Türkiye Memleketçi Sanayici İş Adamları Derneği’nin şube başkanları Ankara'daki buluşmada bir araya gelerek hem ticaret hem de sosyal ilişkilerini güçlendirme fırsatı buluyor.

Rekor üstüne rekor kırıyor Rekor üstüne rekor kırıyor

Ankara'daki buluşma ile ilgili açıklama yapan İsviçre MİSİAD Başkanı Orhan İskender; "MİSİAD, Türkiye ile ülkeler arasında bir köprü vazifesi görüyor. Dünyanın farklı ülkelerinden farklı sektörlerden insanları ülkemize getirerek, ticari ilişkiler kurulmasını sağlıyoruz. Birçok ülkede MİSİAD’ın bayrağı dalgalanıyor. Bu bayrağı daha üst noktalara taşımak için elimizden gelen çaba ve gayreti gösteriyoruz. Güçlü yerli ekonomi, Güçlü Türkiye sevdası ile inanmış Sanayici ve İş adamları ile ülke menfaatlerine uygun olarak mali ve ekonomik politikaların geliştirilmesinde söz sahibi olmayı, ekonomik alanda yarınlara çok daha kuvvetli bir Türkiye bırakmak için gönülden çalışmaya devam edeceğiz. MİSİAD’ın bayrağını tüm dünya ülkelerine dalgalandıracağız" dedi.

Editör: Haber Merkezi